TOPlist

Sociální síť Google+ se dočká zbrusu nové verze mobilní aplikace. A to brzy

socialni sit google+

Sociální síť Google+ si stále žije svým životem. Google se ji snaží neustále vylepšovat, i když počet aktivních uživatelů není určitě tak vysoko, jak by si společnost představovala. Nicméně nevypadá to, že by vývoj pro Google+ měl v blízké budoucnosti končit. Nyní jeden člen týmu, který má tuto sociální síť na starost, oznámil, že se chystá zbrusu nová verze aplikace.

Aplikace pro sociální síť Google+ obdrží značnou aktualizaci

Z informací, které jsou k dispozici, to vypadá na to, že samotný vzhled aplikace projde minimálními změnami. Změny se přichystaly hlavně „pod kapotou“. Což je hodně zajímavé, protože alespoň, co jsme mohli zaznamenat, tak si uživatelé Google+ zrovna nestěžovali na rychlost a fungování aplikace. Můžeme se ale mýlit, protože zrovna tuto sociální síť už zdaleka tak moc nevyužíváme. Pokud tu jsou aktivní uživatelé, poprosíme o upřesnění plynulosti v komentářích.

google plus nova verze

Leo Deegan, který změny oznámil, popsal, že se například upraví renderování, nebo vylepší posouvání. Bez ohledu na to se měla aplikace kompletně přepsat, což má být výhoda do budoucnosti, kdy se budou jednodušeji přidávat nové funkce. Vydání nové aktualizace se plánuje v řádu dnů. Jakmile vyjde, určitě se na ni blíže podíváme.

Currents
Currents

Používáte sociální síť Google+? Těšíte se na novou verzi aplikace?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)