Snooperscope naučí váš mobil vidět ve tmě

Snooperscope – náhled

Všichni výrobci mobilních telefonů se snaží zlepšit výsledky focení za horších světelných podmínek. Ale co takhle focení nebo nahrávání videa v úplné tmě? Pro milovníky extrémních nočních sportů, nadšence divoké zvěře nebo pro všechny, kteří chtějí mít přehled, co se u nich děje v domě během noci, tu máme vychytávku Snooperscope, která vytuní váš mobilní telefon.

Malá, ale šikovná věcička

Snooperscope je speciální bezdrátové zařízení, které spolu s mobilním telefonem umožní vidět ve špatných světelných podmínkách nebo dokonce v naprosté tmě. Tato hračka funguje na základě využití infračerveného světla, tedy stejně jako profesionální vojenské dalekohledy. Malé a lehké (75 g) kompaktní tělo disponuje 1megapixelovým fotoaparátem se zorným polem 120°, s pevným ohniskem a vysokou citlivostí na nízké světelné podmínky. Nesmí chybět i vestavěný mikrofon či baterie o kapacitě 1150 mAh zajišťující energii pro 3-4 hodiny provozu.

snooperscope

Provoz – v jednoduchosti je síla

Propojení Snooperscope s vaším telefonem je otázkou vteřin. Ani nepotřebujete žádné připojení k internetu, protože zařízení komunikuje s mobilním telefonem přes svoji vlastní Wi-Fi. Pro snadnou komunikaci slouží aplikace, kterou si můžete stáhnout v Google Play. Druhou možností je propojení prostřednictvím cloudu, kde se už bez internetu neobejdete. Mobilní aplikace nabízí i funkci zasílání poplachových zpráv v případě zaregistrování zvuku nebo pohybu, což ocení nejen nimrodi, ale také majitelé domů, chat a chalup.

Snooperscope
Snooperscope
Snooperscope

Snooperscope je vychytaná věcička, která přináší vojenské technologie do každodenního života a nepochybujeme, že za částku cca 3 300 Kč (139 $) si najde své uživatele. Doručení do našich končin bohužel vyjde na cca 1000 Kč. Jak to vše funguje v praxi, se můžete podívat na videu.

Koupili byste si Snooperscope a využili byste vůbec jeho funkce v praxi?

zdroj: snooperscope.co.uk

Uživatelská recenze
O Autorovi - Uživatelská recenze

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)