Služba Google One představena: Výhodnější tarify v Google Disku

sluzba google one tarify cena

Google Disk nepatří mezi drahé cloudové úložiště, za 59 Kč měsíčně máte k dispozici 100 GB. Pokud jste si chtěli koupit více, tak je k dispozici 1 TB dat za 299 Kč měsíčně. To se ale brzy změní. Představila se totiž služba Google One, kde jsou k dispozici výhodnější tarify, ale i další bonusy.

Služba Google One nabídne i podporu Google a bonusy pro uživatele

Úložiště Google Disk může být trochu zmatené, protože do tohoto cloudového úložiště se počítají i fotografie a videa z Google Fotky či příliš velké emaily. Takže když si předplácíte Google Disk, nejde jen o jednu službu. Nyní s Google One to je trochu jasnější. V budoucích měsících bude postupně nahrazovat všechny tarify u Google Disku, které nepatří do G Suite.

Nemusíte se bát, Google Disk zůstává stále ve stejné podobě, o žádné soubory nepřijdete. Google One je spíše rebrand tarifů pro produkty a služby Google. Přináší však výhodnější ceny a další bonusy. Tarif 1 TB se kompletně odstraňuje, místo něj přijde 2TB dat za stejnou cenu 299 Kč měsíčně. Dále se také přidala možnost vybrat si 200GB úložiště, pokud už vám třeba nestačí základních 100 GB. Ta bude stát 2,99 dolaru měsíčně, v přepočtu s DPH tak cca 99 Kč.

sluzba google one google disk

Nové plány také nově můžete sdílet mezi členy rodiny. Dále se přináší novinka z G Suite účtů, kdy se budou moct uživatelé spojit s odborníky Google v případě nějakého problému. Dále uživatelé v budoucnu budou dostávat různé speciální akce a bonusy.

Služba Google One se postupně bude uvolňovat v následujících měsících. Na oficiální stránce se momentálně můžete přihlásit k emailovému upozornění, kdy vás Google upozorní, jakmile budou nové tarify a novinky dostupné v Česku.

Google Drive
Google Drive

Jak se vám líbí nové tarify s 200 GB a 2 TB? Jakou kapacitu si momentálně předplácíte?

Zdroj: blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)