Skype na Androidu může narušit soukromí uživatelů. Automaticky zvedá hovory

skype sukromi automaticke zvedani hovoru

Skype na Androidu má hodně zvláštní chybu. Podle vyjádření mnoha lidí se automaticky zvedají hovory, takže o tom ani nemusí vědět. A co hůř, prozatím neexistuje způsob, jak chybu opravit. Microsoft na opravě stále pracuje. Nejlepším řešením je tak odinstalace aplikace.

Skype na Androidu automaticky zvedá uživatelům hovory

Skype na Androidu má v nastavení možnost zapnutí funkce “odpovědět na příchozí hovory automaticky”, což je přesně funkce, která se stará o automatické zvedání hovorů. Jenže při vypnutí této funkce se nic nestane. I když bude deaktivovaná, tak se stále hovory po několika zazvoněních automaticky zvednou.

skype automaticke zvedani hovoru

Uživatelé, kteří si na tento problém stěžují, mají jedno společné. A to připojené chytré hodinky k telefonu. Pokud tedy máte hodinky propojené s telefonem a s touto chybou se setkáváte. Většina uživatelů to dokázala vyřešit tím, že zrušila párování hodinek s telefonem anebo vypnula Bluetooth. Druhou možností je v tuhle chvíli pouze odinstalace aplikace Skype anebo instalace Skype Lite.

sluzba skype novy design navrat do starych koleji

Zástupci Microsoftu v tuto chvíli vyhodnocují chybu a pracují na opravě. “Agent” podpory Microsoftu oznámil, že oprava vychází brzy ve stabilní verzi aplikace pro Android.

Skype
Skype

Setkali jste se s tímto problémem u aplikace Skype?

Zdroj: zdnet.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)