Další chytré hodinky přecházejí na Wear OS 3

Skagen Falster Gen 6 Wear OS 3 update aktualizace hodinky

Po velmi vlažném rozjezdu, kdy se díky (nebo kvůli?) spolupráci firem Google a Samsung ze systému Wear OS 3 exkluzivně těšili pouze majitelé hodinek Galaxy Watch, se toto prostředí postupně dostává do modelů od dalších výrobců. Ke zmíněným producentům a také značkám jako Diesel nebo Fossil se nyní přidává další. Spadající právě do skupiny s poslední jmenovanou firmou. Aktualizaci na Wear OS 3 oficiálně dostávají hodinky Skagen Falster Gen 6.

Update těchto smartwatch, které jsou za cenu cca 8 500 Kč k dostání také na českém trhu, je obecně pozitivní zprávou, ale několika kaňkami. Majitelé těchto hodinek musejí počítat s tím, že jde o úplně základní Wear OS 3 bez dalších přídavků a k dispozici je například i méně ciferníků. V systému navíc nefunguje hlasový Asistent Google. Může za to přítomnost Snapdragon procesoru, nicméně výrobce hodinek slibuje, že se na řešení pracuje.

Skagen Smartwatches
Skagen Smartwatches

Majitelé Skagen Falster Gen 6, kteří mají o update na Wear OS 3 zájem, musejí nejprve stáhnout novou verzi aplikace Skagen Smartwatches. Přechod na novou verzi OS je dobrovolný.

U kterých hodinek čekáte na Wear OS 3?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)