TOPlist

Fotka vám nevyhovuje? Signal má nového tvůrce avatarů

Signal aplikace tvůrce avatarů

Populární komunikační aplikace Signal zavádí novou funkci jménem „tvůrce avatarů“. Novinka se bude líbit všem uživatelům, kterým z nějakého důvodu nevyhovuje použití profilové fotografie, nicméně současně chtějí svůj účet vybavit nějakou originální podobiznou. Avatarů, tedy zástupných grafických postaviček, je v tuto chvíli v aplikaci dvanáct. U každého z nich lze přitom měnit barvu v pozadí.

Signal Private Messenger
Signal Private Messenger

Tvůrce avatarů na nás svítil v Obchodě Play jako novinka oznámená pro Signal aplikaci ve verzi 5.18.4. Editor je dostupný skrze Nastavení (na hlavní obrazovce vlevo nahoře) a úpravu profilu po kliknut na profilový obrázek. Kromě nabídky dvanácti ikon je k dispozici také zadání vlastního textu. To je omezeno na maximálně tří písmenka. I pod tento text lze v editoru vybrat barvu.

Kromě této novinky je u poslední aktualizace Signalu v Obchodě Play uvedeno „Odstranili jsme chybu chvění, která způsobovala, že některé náhledy chatu tančily“, ať už je to cokoli.

Jaký obrázek máte v Signalu nastavený?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)