Šéf Xiaomi překvapil: Ukázal chystaný telefon Xiaomi Mi Mix 3

xiaomi mi mix 3 detail

Vypadá to, že po výřezu se chystá další trend. A to vysouvací mechanismus pro fotoaparáty. Vše odstartovalo Vivo s konceptem na MWC, později se představil i finální produkt určený do prodeje. Nedlouho poté přišlo Oppo s vlastním řešením. A dnes se ukázaly další dva koncepty. Tím prvním byl Honor Magic 2 a pak také Xiaomi Mi Mix 3. Ten překvapivě ukázal přímo šéf společnosti.

Xiaomi Mi Mix 3 bude mít vysunovací mechanismus

Spekuluje se nad tím, že nový Xiaomi Mi Mix 3 se ukázal jako reakce na dříve představený Honor Magic 2. Čínská společnost rychle zareagovala a přes účet šéfa společnosti zveřejnila render chystaného telefonu s minimálními rámečky. Ten by se měl oficiálně představit v říjnu. Tentokrát se dočkáme velké změny u rámečků. Už nebude mít telefon větší bradu se selfie kamerou na spodní straně.

xiaomi mi mix 3

Místo toho se chystá vysunovací mechanismus a hodně tenké rámečky po všech stranách. Zdá se, že příští rok uvidíme více podobných telefonů. I telefony s výřezem nastupovaly pomalu a po pár měsících jsme mohli vidět velké množství podobných telefonů.

Jak se vám líbí Xiaomi Mi Mix 3?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)