Samsung již pracuje na aktualizaci, která vylepší focení s Galaxy S20 Ultra

Samsung vylepší focení s Galaxy S20 Ultra

Viděli jste ráno náš test, kdy jsme s Galaxy S20 Ultra fotili Prahu? Fotoaparát nás nadchl, ale zároveň nás překvapilo, jak si telefon není schopen poradit s ostřením. Pokud si přečtete i ostatní, zejména zahraniční testy, tak zjistíte, že v tom nejsme sami. Společnost Samsung tedy vzala tyto negativní články vážně a pracuje na aktualizaci, která vylepší focení s Galaxy S20 Ultra.

Samsung vylepší focení s Galaxy S20 Ultra

Samsung ovšem nesdělil, na které konkrétní problémy se zaměří. “Neustále pracujeme na optimalizaci výkonu fotoaparátu, abychom zákazníkům poskytli ty nejlepší zážitky. Vynaložíme co největší možné úsilí a v příští aktualizaci vylepšíme zážitek s fotoaparátem na maximum.” zní oficiální vyjádření.

Samsung Galaxy S20 Ultra disponuje fotoaparátem, jehož hlavní senzor má rozlišení 108 megapixelů. Dále mu sekunduje 48 megapixelový modul, který nabízí až 100x zoom, což je hlavním tahákem vrcholného modelu.

Jak dle vás fotí nová vlajková loď od Samsungu?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)