TOPlist

Samsung vydává One UI 4 s Androidem 12 pro další starší zařízení. Je mezi nimi i to vaše?

One UI 4 Android 12 galaxy note10

V posledních několika dnech jste mohli číst na našem webu o tom, že Samsung aktualizuje své telefony na One UI 4 s Androidem 12 a dnes se přidává několik dalších modelů. Jihokorejský gigant v podstatě každý týden aktualizuje minimálně dva své telefony a ostatní by si z něj mohli vzít příklad. Nyní se dostává na starší modely jako Galaxy Note10 a Galaxy Fold, aktualizace se však dočkala také řada Galaxy Tab S7.

One UI 4 se šíří překvapivě rychle

Vůbec první ohebný telefon od této firmy dostává aktualizaci, která se označuje jako F900FXXU6GUL9 a byla spatřena ve Francii. Můžeme počítat také s prosincovými bezpečnostními záplatami. Stejně je na tom i Galaxy Note10 a Galaxy Note10+, kde se šíří pod označením N97xFXXU7GULD a byla spatřena v Německu a Švýcarsku. Pokud máte 5G verzi tohoto modelu, dostanete navíc rovnou lednové bezpečnostní záplaty.

One UI 4: Official Introduction Film – Part 1 | Samsung​​

One UI 4: Official Introduction Film - Part 1 | Samsung​​

Dá se počítat s tím, že pro řadu Galaxy Note10 bude tato aktualizace poslední. Co se týče tabletů Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7+, dle webu GSMArena by měla být aktualizace k dispozici i v České republice. Pokud jste ji tedy ještě nedostali, zkontrolujte ji v Nastavení > Aktualizace softwaru ručně.

Dostane One UI 4 i vaše zařízení?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)