Galaxy Watch5 prý vyřeší jeden z největších nedostatků celé série

Samsung Galaxy Watch5 baterie výdrž únik certifikace

Těšíte se na představení nových prémiových chytrých hodinek od Samsungu? My samozřejmě také, ale do té doby asi musí ještě uplynout hodně vody. A také úniků, které už se s prvními střípky informací o předpokládaných Galaxy Watch5 objevují. Aktuálně nejnovější zveřejněné údaje odhalují například kapacitu baterie u modelu SM-R900, s největší pravděpodobností 40mm varianty připravovaných hodinek. Hodnoty, které pocházejí z certifikačního procesu, vzbuzují ve fanoušcích Samsung hodinek opatrné nadšení.

Jak certifikační přílohy prozrazují, zmíněná baterie by měla mít kapacitu 276 mAh, což je oproti stávajícím 247 mAh v hodinkách Galaxy Watch4 (40mm) nemalé zlepšení. Můžeme tedy společně doufat, že další reprezentant série Galaxy Watch zkusí prolomit dosavadní nespokojenost s výdrží, která je u těchto hodinek oprávněně terčem kritiky.

Dá se předpokládat, že nové smartwatch od Samsungu oficiálně uvidíme opět v rámci letního “rozbalování”. Mezi další spekulované parametry, o kterých se nahlas hovoří, pětří třeba i měření teploty pokožky.

Jak vnímáte výdrž Galaxy hodinek?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)