Super podpora. Řada Galaxy Watch4 dostává další aktualizaci

galaxy watch4

Teprve včera jsme vás informovali o podpoře hodinek Pixel Watch. Ve stejném článku jsme vychvalovali Samsung za jeho dobrou softwarovou podporu. Neuběhl ani jeden celý den a jihokorejská firma začala na hodinky řady Galaxy Watch4 rozesílat aktualizaci.

Aktualizace se označuje jako R8xxXXU1GVI3 a má velikost 185 MB. Řeší spíše drobné opravy, které se týkají stability systému. Samsung dokonce tento měsíc vynechal bezpečnostní záplaty, přesto je sympatické, že se i o starší generaci svých hodinek náležitě stará. A u hodinek zase není takový problém, že mají měsíc staré záplaty. Jak již bylo řečeno, aktualizace je dostupná na modely Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic. Na redakční Galaxy Watch5 Pro v tuto chvíli žádná aktualizace nedorazila.

Pokud tedy máte některé z výše uvedených hodinek, zkuste v aplikaci Galaxy Wearable zkontrolovat, zda ji máte k dispozici, případně nám prosím dejte vědět do komentářů.

Jak jste zatím spokojení s Galaxy Watch4?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)