Samsung Galaxy Watch přináší novou aktualizaci. Potěší nejen plavce

samsung galaxy watch

Samsung Galaxy Watch jsou mezi uživateli celkem oblíbenými chytrými hodinkami, které můžeme vidět na zápěstí spousty Androidích uživatelů. Nová aktualizace nese označení R810XXU1CSG4 a potěší nejen většinu uživatelů, ale také plavce. Hodinky jsou totiž nově schopny přesněji měřit plavání.

Samsung Galaxy S10, Galaxy Watch Active a Galaxy Buds: První pohled přímo z Prahy

Výrobce sice neprozradil žádné detailnější informace, jak přesnějšího měření docílil avšak má jít o mnohem přesnější měření. Další novinkou je možnost automatické deaktivace synchronizace budíků mezi telefonem a chytrými hodinkami. Tato funkce byla představena před delší dobou v nadstavbě One UI, ovšem u některých uživatelů nefungovala úplně správně. Jsou zaznamenány případy, kdy hodinky kopírovaly nastavení budíků v telefonu a následně je braly jako své nastavení. Tím se samozřejmě přepsala data v hodinkách a ty pak uživatele budily i když to nebylo žádoucí.

samsung galaxy watch aktualizace

Kromě těchto novinek se také zlepšila odezva mezi oběma zařízeními. Aktualizace má velikost 15,36 MB a stahovat ji můžete již teď.

Vlastníte Samsung Galaxy Watch?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)