Samsung Galaxy S9 dostává aktualizaci na One UI 2.1

samsung galaxy s9 one ui 2.1

Pamatujete si na minulý týden, kdy jsme vás informovali o tom, že má Galaxy S9 dostat aktualizaci na One UI 2.1? Nyní můžeme tuto informaci potvrdit. Právě tento systém má být vůbec poslední velkou aktualizací pro modely Galaxy S9 a Galaxy S9+.

OTA aktualizace aktuálně probíhá v Jižní Koreji a Německu, takže je otázkou několika dní, kdy se dostane i k nám. Je samozřejmě založena na nejnovějším Androidu 10, ovšem přináší několik funkcí, které One UI 2.0 nemá. Můžeme zmínit třeba rychlé sdílení s ostatními telefony od Samsungu, sdílení zvuku či novou aplikaci fotoaparátu. Ta dostala nové režimy a režim Pro u natáčení videa.

Náš pohled na Samsung Galaxy S9+

Aktualizace je prozatím dostupná pouze pro některé uživatele v Německu a Jižní Koreji, ovšem jak sám informuje web gsmarena, k ostatním uživatelům se dostane během několika následujících dní. Pokud byste měli náhodou aktualizaci dostupnou již nyní, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Máte již One UI 2.1 na Galaxy S9?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)