TOPlist

Samsung začal vypouštět do světa nové aktualizace

samsung aktualizace update

Prvním uživatelům se začala objevovat červnová Samsung aktualizace, která je nyní dostupná pro modely S10, S10+ a Note 8. Ta přináší kromě bezpečnostních záplat také celkové vylepšení stability, optimalizace a opravy dalších otravných chyb.

Zprávy o aktualizaci těchto smartphonů přichází z Hongkongu, Srbska, Číny, Thajska a Vietnamu. Znamená to tedy, že ostatní uživatelé mohou aktualizaci ve více regionech čekat během dalších několika týdnů. Aktualizaci poznáte dle verze firmwaru, jehož označení je buď G9700ZHU1ASF1, G9730ZHU1ASF1, nebo G9750ZHU1ASF1. V případě Galaxy Note 8 se jedná o označení N950FXXS6DSF2.

samsung  aktualizace update note  8 galaxy s10 s10+

Tato aktualizace je již dostupná na modely Galaxy S9 a Note 9, a tak Samsung začal s implementací do dalších zařízení. Zajímavostí je, že zatímco Galaxy S9 a Galaxy Note 9 dostanou noční režim v aplikaci fotoaparát, Notu 8 se tato skutečnost netýká. Jeho aktualizace obsahuje pouze bezpečnostní záplaty. Dá se očekávat, že tak Samsung učinil proto, že nemají stejný hardware, jako poslední modely. Galaxy Note 8 bude brzy dva roky starý telefon a Galaxy S8 dvouleté stáří dokonce překonal, takže ani jedno ze zařízení další funkce dostávat nebude. S dalšími aktualizacemi zabezpečení však počítat můžeme.

Nabídla se vám Samsung aktualizace?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)