Připravte se, na celý víkend se odmlčí samoobsluha Vodafone

samoobsluha Vodafone odstávka

Český operátor Vodafone naplánoval na 23. – 25. července 2021 pravidelnou aktualizaci systémů péče o zákazníky. Pro její bezpečný průběh budou od pátečních 20:00 hodin nejpozději do nedělního večera dočasně omezeny funkce Hlasové a SMS samoobsluhy. Jedna z možností osobního vyřízení základních požadavků tak nebude k dispozici a zájemci se musejí s operátorem a jeho systémy spojit jinak. Odstávka se netýká mobilní aplikace Můj Vodafone a po většinu času bude plně k dispozici i internetová samoobsluha.

“Naštěstí se dá v létě zabavit na tolik způsobů, že odstávka bude u konce, než se vrátíte z výletu,” podotýká odlehčeně operátor na Twitteru. Na běžný provoz sítě (volání, zprávy nebo připojení k internetu) nebude mít aktualizace žádný vliv. Pokud potřebujete provést aktivace či změny služeb, doporučuje to Vodafone provést do páteční 18. hodiny, během víkendu nemusí být všechny změny dostupné. V případě nutnosti blokace ztracené nebo odcizené SIM karty se mohou zákazníci obracet na Linku péče o zákazníky. Dobíjení kreditu bude po celou dobu možné přes bankomaty nebo on-line terminály (Sazky, pošty apod.).

Jak často využíváte samoobsluhu Vodafone?

Zdroj: Vodafone

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)