Sada chytrých bodových světel LIVARNOLUX z LIDLu zaujme cenou i designem

Sada chytrých bodových světel Livarnolux Zigbee 3.0 Smart Home Lidl

Obliba chytré domácnosti, stejně jako bodových světel stále roste a obchodní řetězec LIDL si je toho dobře vědom. Také proto se nabídka jeho e-shopu v tomto ohledu stále rozšiřuje a rozhodně je o co stát. Sada chytrých bodových světel LIVARNOLUX z LIDLu totiž zaujme nejen cenou, ale i designem.

V balení této sady najdete celkem tři bodová světla LIVARNOLUX Zigbee 3.0 Smart Home pro použití v interiéru. Jejich ovládání je zajištěno přes aplikaci v telefonu či pomocí hlasu. Povely však lze zadávat jen přes Google Assistenta, který ale nepodporuje češtinu. Stmívání světel je pak možné ovládat také dálkovým ovladačem. Životnost tohoto osvětlení výrobce uvádí přibližně 30 000 hodin. Svítidla využívají k zapojení patici GU10.

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se podobá Bluetooth v telefonech. Můžeme díky ní na dálku až ovládat jednotlivé zařízení chytré domácnosti – rozsvícení/zhasnutí/jas/barvu světel nebo zapínat a vypínat další spotřebiče. Komunikační jednotka Zigbee 3.0 spojuje všechna kompatibilní zařízení v chytré domácnosti (a to i od jiný výrobců), která mohou od sebe být vzdálena až na 75 metrů.

Na výběr je ze dvou provedení, a to klasická bílá nebo lesklý chrom. Ke správnému fungování těchto svítidel je zapotřebí vlastnit centrální jednotku Zigbee 3.0, která se v LIDLu prodává samostatně za cenu 699Kč. LIDL však jednou za čas cenovku sníží na příjemných 599Kč. Sada chytrých bodových světel LIVARNOLUX Zigbee 3.0 Smart Home je pak dostupná za 799Kč. 

Podle jakých parametrů vybíráte produkty do chytré domácnosti?

Zdroj: LIDL

Miroslav Selz
O Autorovi - Miroslav Selz

Technologický nadšenec, který od Applu "přesedlal" do světa Androida. Ve volném čase rád píše, cvičí, zpívá, zajímá se o zdravý životní styl a využití mobilních… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)