Rychlý tip: Netradiční počasí, které vás vtipně pošle do…

android nejlepší počasí

Sluníčka, kytičky, obláčky a stále stejné widgety. Nudí vás klasické předpovědi počasí na Androidu? Ačkoli je nabídka v Google Play více než pestrá, rozhodně by nebylo od věci mírné odlehčení. Pokud si potrpíte na designově povedené widgety, přisprostlý humor je něco pro vás a zároveň hledáte spolehlivou předpověď, netradiční počasí Grumpy Weather splňuje vše zmiňované.

Netradiční počasí Grumpy Weather je pěkně drzé – ale pobaví

Aplikace Grumpy Weather je na první pohled klasickou předpovědí počasí pro Android. V zástupu stovek aplikací však netradiční počasí vyniká jedním – poněkud drsným humorem. Uživatelé mají k dispozici jednoduchý minimalistický widget, který potěší oko i vzhledově náročnějších androiďáků. S widgetem se pak pojí vtipné hlášky v angličtině, které stav počasí spolu s teplotou podávají mnohdy velmi svérázně.

Hlášky je potřeba brát s rezervou

Hlášky můžete doplnit o různé sady příšerek, které už jsou za příplatek – my jsme však ocenili jednoduchost bez postaviček s pouhým textem a teplotou. Widget navíc po kliknutí zobrazuje předpověď na tři následující dny. Upozorňujeme, že mnohdy urážlivé texty je potřeba brát s rezervou a rozhodně neuspokojí každého. Nás však náramně pobavily a jsme rádi za každé vtipné provětrání denně používaných aplikací.

Grumpy Weather Widget
Grumpy Weather Widget

Další rychlé tipy na zajímavé aplikace

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)