TOPlist

Otřesné rozhraní Google Feed nezmizelo. Naopak se rozšiřuje mezi více lidí

design rozhrani google feed

Na jaře tohoto roku jsme informovali o novém rozhraní Google Feed, které bylo hrozné. Šlo o zmatenou směs prázdných míst, bublin s tématem zprávy a podivných rozhodnutí. Málokdo napsal na tento nový design něco pozitivního. Vypadalo to tak, že po neúspěšném testu už o tomto designu neuslyšíme. Opak je pravdou, o čtvrt roku později hlásí lidé, že se jím tohle nové rozhraní automaticky aktivuje ve stabilní verzi Google Feed.

Nový design a rozhraní Google Feed nedává moc velký smysl

Už v dubnu tohoto roku jsme psali, že nové rozhraní Google Feed nedává moc velký smysl. Úhledné karty s informacemi zmizely, místo nich se objevují bubliny v samostatných oknech, menší bubliny s tématem zprávy a všude můžeme vidět strašně moc nevyužitého místa. Ve výsledku tak na jedné stránce jde vidět jedna, maximálně dvě zprávy. Posuďte sami na screenshotech níže.

Kritika na tento design byla velká, už to vypadalo, že Google jej nakonec zrušil. Každopádně v těchto dnech lidé po celém světě hlásí, že se jím nový design objevuje. Nejhorší na tom je, že s tím samotný uživatel nic moc neudělá, změny se totiž provádí na straně serveru. Podivnější je to, že s novým designem zmizí i funkce. Uživatelé, kteří nový design mají, hlásí, že již články nemůžou sdílet. Nejedná se prozatím o ověřenou informaci, protože v redakci tento nový design zatím nemáme, takže se nedá ověřit, jestli se například tlačítko nepřesunulo na jinou pozici.

Google
Google

Líbí se vám tohle nové rozhraní Google Feed?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)