Menu

Říjnový bezpečnostní update pro Nexusy je tady

Je teprve začátek měsíce, ale Google již nyní vydal říjnový bezpečnostní update pro naše stávající Nexusy (a Pixel). Tovární obrazy i instalační balíčky OTA aktualizací jsou již k dispozici ke stažení na vývojářském webu Googlu.

Říjnový bezpečnostní update a zařízení, kterých se týká

V první řadě ze seznamu zařízení nějak vypadl Nexus 9 LTE. Důvod? Ten bohužel neznáme. Naštěstí se alespoň Nexus 6 konečně dočkal aktualizace na Android 7.0 Nougat. I přesto ale Google raději vydal tomuto smartphonu aktualizaci i na Android 6.0 Marshmallow. Nejspíš počítá s tím, že chvíli potrvá, než dojde k plošné aktualizaci na nový Android.

Většina dalších zařízení by se již záplaty měla dočkat. Patří mezi ně Nexus 6P (NBD90X), Nexus 5X (NBD90W), Pixel C (NRD91D), Nexus 9 Wi-Fi (NRD91D), Nexus Player (NRD91D), Nexus 6 (MOB31H) a samozřejmě i Nexus 5 (M4B30X).*říjnový bezpečnostní update

Instalační média si tedy můžete ihned stáhnout a ručně nainstalovat. Nebo také můžete počkat přibližně další týden až dva, než aktualizace dorazí na váš Nexus vzduchem. Pokud vás zajímá nějaké to čtení o chybách a fixech, které jsou předmětem, aktualizace, můžete si pročíst bulletin, který Google spolu s aktualizací pravidelně vypouští.

*Označení v závorkách u uvedených zařízení znamenají označení aktuálního buildu aktualizace.

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

Sanchezz

sanchezz37 0

4.10.2016 14:26

Aktualizace Androidu 7 Nougat na Nexus 6 dorazila v podstatě okamžitě po uvolnění, tedy někdy v noci na dnešek, dopoledne jsem update stáhnul a nainstaloval.

Musím říct, že finálně verze je daleko svižnější než předchozí beta verze Androidu N. Zatím příjemné překvapení oproti tomu, když jsem loni na Nexus 5 nainstaloval Marshmallow a na 2 GB RAM už se občas slušně sekal.

Nexus 6 je na Nougatu krásně svižný a myslím, že i svižnější než Nexus 5X, který jsem měl jen chvilku a radši jsem mělnil za starší šestku především z důvodu otřesného dílenského zpracování u 5x (u dvou špatný šuplík na sim – u prvního se po 5 otevřeních se zlomilo pérko, u druhého šuplík při vybrování nehezky chrastil, nemluvě o o tom, že funkce aktivního dislpleje na IPS displeji byla ke vzteku, telefon se při sebemenším pohybu v sám v kapse odemykal, spouštěl aplikace, telefonoval)

60

6.10.2016 10:38

Hi all Jsem zde, abych svědčit o tom, jak jsem dostal půjčku od Harryho CLARK FIRMA po nanesení několikrát z několika úvěrových věřitelů, kteří tvrdili, také uvést důvod v tomto fóru jsem našel svědectví, kde zboží a použity, ale nikdy mi dal úvěr , Byl jsem v nouzi naléhavé úvěru k zahájení podnikání a já aplikovat několik půjčky věřitelé, kteří slíbené pomoci, ale nikdy mi dal loan.Until jeden můj přítel mě seznámil s HARRY CLARK firma, která přislíbil pomoc a vlastně udělal to, co ji slíbil bez zbytečného odkladu. Nikdy by mě nenapadlo, že stále existují věřitelé spolehlivé půjčky, dokud jsem se setkal HARRY CLARK pevná, kteří jsou ve skutečnosti pomohl s půjčkou a změnil mou víru. Já nevím, jestli to je žádným způsobem, který potřebuje skutečné a naléhavé půjčky, proste Boha, aby vás a vaši rodinu pro výrobu mi, co jsem dnes žehnej, obraťte se na HARRY CLARK podniků prostřednictvím svého e-mailu společnosti; harryclark353@gmail.com

RSS (komentáře k článku)