Retro Winter Sports 1986: zimní olympiáda v retro stylu pro Android

retro-winter-sports-1986_ico

Souhlasíte s myšlenkou, že historické hry z osmdesátých a devadesátých let minulého století sice neměly špičkovou grafiku, ale vynikaly svou hratelností? Pak vám určitě udělá radost zpráva o vydání hry Retro Winter Sports 1986 pro Android!

Retro Winter Sports 1986 Trailer

Retro Winter Sports 1986 Trailer

Oznámení o plánovaném vydání této hry vydali vývojáři z Headup Games v polovině listopadu s tím, že plánují uvolnění “někdy v prosinci”. Hráči, kteří považují titul Winter Sports za herní klasiku, se mohou pustit do hraní! Retro Winter Sports 1986 vás zavane do časů, kdy v segmentu hraní bodovaly dodnes populární tituly jako Pac-Man či Tetris. Autoři slibují autentický zážitek, odpovídající tomu, co si mohli užívat hráči před třiceti lety. Samozřejmě nechybí ani dnes již téměř historické zobrazení v poměru stran 4:3, “kostičkovaná grafika”, nažloutlý “retro” nádech či dobový hudební podkres.

Stejně, jako v původní hře, je připraveno šest olympijských disciplín: skoky na lyžích, biatlon, boby, rychlobruslení, curling a slalom. Hrát můžete proti počítači nebo svým přátelům. Retro Winter Sports 1986 podporuje hru až osmi hráčů v režimu “hot seat” (tj. hráči se střídají ve hře na jednom zařízení).

Co hra Retro Winter Sports 1986 slibuje?

Jako hlavní vlastnosti a funkce autoři v Obchodě Play jmenují:

  • Šest zimních sportovních disciplín.
  • Možnost hrát proti přátelům (režim pro až osm hráčů) nebo počítačem řízeným protihráčům.
  • Unikátní ovládání optimalizované pro mobilní zařízení.
  • Vyberte si ze dvanácti různých národností.
  • Žebříčky a přehled dosažených úspěchů.

Pokud jste prožívali v 80. letech dětská léta, na která rádi vzpomínáte, pak tato hra rozhodně stojí za vyzkoušení. Aplikaci lze instalovat na Android 2.3 a novější, její cena je 1,99 dolarů, pro české uživatele 54,99 Kč. Po více než pěti staženích má Retro Winter Sports 1986 průměrnou známku 5,0. Instalační balíček je velký necelých 45 MB.

Retro Winter Sports 1986
Retro Winter Sports 1986

Vyzkoušíte hru Retro Winter Sports 1986 na svém telefonu? Pak se přijďte podělit o své zkušenosti a dojmy do komentářů. Existuje nějaká jiná hra z “osmdesátek” či “devadesátek”, kterou byste si rádi zahráli na Androidu? Dejte nám vědět v diskuzi pod článkem!

Zdroje: androidauthority.com, androidpolice.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)