TOPlist

realme Watch 3 jsou extrémně levné hodinky. Umí volat a změří SpO2, VO2 Max i spánek

realme watch 3

Kromě monitoru a nových sluchátek na dnešní tiskové konferenci představila společnost realme také nové hodinky realme Watch 3, které se snaží zlákat uživatele především svou nízkou cenou. Nabízí ale hromadu funkcí, které oceníte v případě, že chcete sledovat své sportovní a zdravotní aktivity nebo dlouhou výdrž baterie.

Hodinky realme Watch 3 mají 1,8palcový displej s rozlišením 240 x 286 pixelů. Překvapivě jde tedy o méně jemný displej, než jaký nabízela předchozí generace. Maximální jas ale činí 500 nitů a novinkou je také možnost volání, což bylo dříve možné pouze u Pro varianty. Hodinky realme Watch 3 se chlubí více než 110 sportovními režimy a samozřejmostí je rovněž sledování srdečního tepu, SpO2, VO2 Max, spánku či stresu. První dvě zmíněné funkce umí navíc hodinky měřit nepřetržitě.

Displej si můžete přizpůsobit díky přibližně stovce ciferníků, tělo je pak samozřejmě tvořeno z plastu, ale má kovovou povrchovou úpravu. Nechybí certifikace IP68 a celkové rozměry činí 45 x 37 x 11,5 mm. Potěší také nový standard Bluetooth 5.3 a při běžném používání mají hodinky vydržet až týden při běžném používání.

realme Pad X & realme Watch 3 | Hey Creatives l Launch Event

realme Pad X & realme Watch 3 | Hey Creatives l Launch Event

V tuto chvíli se prodávají pouze v Indii a to v přepočtu za asi 1 000 Kč bez daně. Firma bohužel nesdělila žádné informace o tom, kdy by se novinka mohla podívat na globální trhy.

Jaký máte názor na podobné hodinky?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)