Klíčové specifikace levného Realme Narzo 30A odhaleny

realme narzo 30

Společnost Realme odhalí 24. února nová sluchátka Buds Air 2 TWS a telefony Narzo 30 Pro a Narzo 30A, u kterého nyní unikají klíčové specifikace. Společnost již potvrdila, že model Narzo 30 Pro bude poháněn čipsetem MediaTek Dimensity 800U. O modelu Narzo 30A však nemluvila.

Realme Narzo 30A klíčové specifikace

Díky benchmarku Geekbench už nyní víme, že bude telefon pohánět čipset MediaTek Helio G85. Jedná se o stejný čip, který nalezneme třeba v Realme 7i. Další informace odhalují, že mu budou dopomáhat 4 GB RAM a systémem bude Android 10. Co se týče displeje, Pro varianta dostane 6,5″ Full HD+ panel se 120 Hz frekvencí. U levnějšího očekáváme buď nižší obnovovací frekvenci nebo rozlišení.

realme narzo 30a klíčové specifikace

Oficiální plakát řady Narzo 30 odhaluje hlavně Pro variantu. Pokud se však pozorně podíváte, můžete spatřit i model Narzo 30A, který bude dle všeho disponovat čtvercovým fotoaparátem. K oficiálnímu představení dojde již za pár dní. Pokud se tak chcete dozvědět více informací, sledujte náš web.

Jak se na novou řadu Narzo těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)