Realme GT Neo dostane čipset Dimensity 1200 a zřejmě dorazí brzy

realme gt neo čipset

Realme sice představilo svou vlajkovou loď před několika dny, ovšem už teď víme, že v tom nebude sama. Na konci konference totiž firma lákala na příchod Realme GT Neo, což je telefon který dostane čipset MediaTek Dimensity 1200.

Realme GT Neo dostane Dimensity 1200

Telefon tedy dostane nový čipset od MediaTeku, který byl představen v lednu (Realme GT disponuje čipsetem Qualcomm Snapdragon 888). Zda budou telefony v dalších specifikacích identické není v tuto chvíli jasné. Očekáváme, že se v dalších několika dnech objeví spousta dalších úniků o tomto modelu.

realme gt neo dimensity 1200

MediaTek Dimensity 1200 je vlajkovou lodí této firmy a je vyráběn pomocí 6nm procesu. Čipset disponuje jedním 3 GHz Cortex-A78 jádrem, třemi 2,6 GHz Cortex-A78 jádry a čtyřmi 2 GHz Cortex-A55 jádry. Oproti Dimensity 1000+ má nabídnout až o 22 % vyšší výkon. Grafický čip se zdá být stejný. Jde o Mali-G77MC9. Čipset podporuje až 168 Hz obnovovací frekvence displeje a a ž 200 MPx fotoaparáty. Telefon by mohl být představen začátkem dubna.

Jaký model byste si koupili raději?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)