Realme C25 oficiálně: 6 000 mAh baterie, Realme UI 2.0 a dobrá cena

nový mobil realme

Společnost Realme představila oficiálně model C25, který je zatím dostupný pouze v Indii. Jedná se o levný telefon se třemi fotoaparáty, velkou baterií, moderním čipsetem i nejnovějším Androidem 11. Pojďme se na něj společně podívat.

Realme C25 oficiálně

Telefon pokrývá 6,5″ LCD displej s HD+ rozlišením a kapkovitým výřezem, kde se nachází 8 MPx selfie kamerka. Na zadní straně pak nalezneme tři snímače. Ten hlavní disponuje rozlišením 48 MPx a dále jsou zde dva 2 MPx senzory. Kromě foťáků se zde nachází také kapacitní čtečka otisků prstů. Asi tím hlavním, na co Realme ostatně upozorňuje také nejvíce je baterie. Ta má totiž kapacitu 6 000 mAh a podporuje 18 W nabíjení. O výkon se zde stará čipset MediaTek Helio G70 v kombinaci se 4 GB pamětí RAM.

Telefon je dále vybaven Androidem 11 s novou nadstavbou Realme UI 2.0. Jde tak o vůbec první telefon, na kterém je tento nový systém předinstalovaný. Realme C25 je k dispozici v barvách Water Gray a Water Blue a na výběr je z 64 či 128 GB úložiště. To lze navíc rozšířit pomocí microSD karty. A cena? Mobil si firma cení na 2 300 000 IDR, což je asi 3 500 korun bez daně.

Co na tento mobil říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)