realme s notebookem představí také vlastní myš a USB-C hub. Líbí se vám?

realme herní myš

Svůj první notebook odhalí společnost realme již 18. srpna. Psali jsme vám o něm hned několikrát. Svým designem může připomínat MacBooky, dostane 2x USB-C, 1x USB-A, audio jack a pod kapotou má tikat procesor Intel Core i5 11. generace. Jenže spolu s ním mají být představeny další dva produkty.

Pokud by vám portová výbava nestačila, bude k dispozici USB-C hub, který přinese navíc 1x USB-A a USB-C a spekuluje se také o HDMI. Dle všeho to ale nebude jediný doplněk. Na uniklém obrázku si totiž můžeme všimnout také žluté bezdrátové myši, která má čistě kancelářský design a stříbrné kolečko.

realme myš

Firma má přitom s myši už nějaké zkušenosti. Již od únoru pracuje na herní myši realme Narzo, která však nebyla doposud představena. Tyto dva produkty bychom však měli vidět na pódiu právě s realme Book (Slim), což potvrzuje i jeden ze zaměstnanců. Bohužel však zatím neznáme žádné informace o cenách.

Jakou myš momentálně používáte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)