Menu

Re-Volt 2 nyní můžete hrát s přáteli online

Oblíbená hra ze staré školy – Re-Volt 2 – vyšla pro operační systém Android minulý rok. I když se jednalo o vcelku povedenou portaci původní hry, chyběl jí multiplayer, který pro většinu hráčů představuje neodmyslitelnou součást hry. Vývojáři z WeGo Interactive se ovšem rozhodli, že to takhle nenechají, a proto nám přinesli novou verzi této hry s online multiplayerem! Online multiplayer této nové verze je hratelný přes Google Play Services. Můžete tedy hrát buďto s vašimi přáteli, nebo náhodnými Android uživateli. Hru jsme zatím testovali pouze chvíli, v nadcházející Pařbě na víkend vám přineseme její první pohled. Re-Volt 2 je free-to-play s mikrotransakcemi. Nezbývá než doufat, že in-game platby nepokazí herní zážitek.

re-volt 2 1re-volt 2 2

Zdroj: Androidpolice.com.

 

Komentáře

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

4.8.2014 7:44

Re-Volt mě vždycky bavil, skoro bych na něj zapomněl.

M.Ref

M.Ref

4.8.2014 9:15

Stalo se ještě někomu, že mu to zamrzlo na úvodní obrazovce? Co s tím? Máme dneska firemní poradu, tak to do té doby chceme zprovoznit :)) Nevíte případně o nějaké dobré online hře? :)

Smukrle

Smukrle

4.8.2014 12:06

Nejak sem nepochopil jak funguje friend invite. Kamarad se prihlasil pres google play, zadam v invite friens jeho nick, a dam send invite ale nic se nestane ani to jakoby nevyhledava, a nic nenajde.

Koltak

4.8.2014 21:00

Jestli to chápu dobře tak to nefachčí přes lan.. škoda..

Daniel

Daniel

15.9.2014 15:16

Prosim vas jde mirror reverse jezdit s auticky tridy S? Dekuji za odpoevedi piste na danielhelekal@seznam.cz

RSS (komentáře k článku)