Razer Nabu Watch: Chytré hodinky do nepohody

razer-nabu-watch2

Vedle klasických výrobců mobilních telefonů a příslušenství k nim se na veletrhu CES 2016 rozhodla představit jednu ze svých novinek také společnost Razer. Ta je známá především díky hernímu průmyslu, kterému se věnuje již řadu let. Její poslední novinka má však s herním příslušenstvím společného pramálo. Jedná se totiž o chytré hodinky Razer Nabu Watch.

Razer Nabu Watch

Tyto hodinky jsou od běžné konkurence, která se často snaží o co nejvíce funkcí chytrých telefonů, poměrně odlišné. Razer Nabu Watch umožňují spárování s Androidem a dokážou nás tak upozornit na příchozí hovory a zprávy. Dobrým pomocníkem se mohou stát také při sportování, neboť nabízejí možnost sledování nejrůznějších fitness aktivit. Ocenit můžeme také odolnost vůči pádům z výšky až 5 m a vodě do hloubky až 50 m. V neposlední řadě musíme zmínit také vynikající výdrž baterie, díky které dosáhneme až 7 dní na jedno nabití baterie.

Razer-Nabu-Watch-Digital-Watch-with-Smart-Functions

Za zmíněné funkce a neotřelý design si společnost Razer nechá zaplatit 150 americký dolarů (cca. 3 701 Kč) ve verzi s plastovými tlačítky. Za ocelová tlačítka pak bude nutné zaplatit 200 dolarů (přibližně 4 956 Kč).

Jakým dojmem na vás Razer Nabu Watch působí?

Zdroj: androidauthority.com

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)