TOPlist

Prohlížeč Opera obdržel v nové aktualizaci nový vzhled a další novinky

prohlizec opera aktualizace

Prohlížeč Opera obdržel na Androidu novou aktualizaci, kde je největší novinkou upravené uživatelské rozhraní, které bylo přepracováno tak, aby se lépe používalo na tabletech a chytrých telefonech. Nejedná se ale o jedinou novinku.

Prohlížeč Opera dostal nový kabát

Kromě upraveného uživatelského rozhraní, se také v menu prohlížeče objevila podpora „Desktop“ módu. Po aktivaci tohoto tlačítka, se nepřekvapivě budou stránky načítat tak, jak kdybyste si je otevřeli na počítači, a ne na mobilním telefonu. Dále se upravila možnost blokování reklam u služeb a přidalo přihlášení do prohlížeče přes nové sociální sítě.

V neposlední řadě se opravilo několik chyb, a to včetně oznámení u médií, které už delší dobu nefungovalo tak, jak by mělo. Tento týden probíhá hlasování o nejpoužívanější webový prohlížeč u čtenářů na našem webu. Stále ještě několik dní můžete hlasovat o váš oblíbený prohlížeč, a to i třeba pro Operu.

Opera browser with AI
Opera browser with AI

Používáte prohlížeč Opera? Jak se vám líbí nový vzhled?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)