Menu

S aplikací od Primalexu budete mít vymalováno raz dva

Komerční článek

Stavíte dům? Renovujete bydlení? S aplikací od Primalexu si změříte stěny, vyberete barvu, kterou máte nejraději a trefíte k nejbližšímu prodejci. Ušetří vám spoustu času a bude vás to bavit.

Prostor pro nápad

Jako jedna z prvních českých značek nabízí Primalex mobilní aplikaci, která zákazníkům zjednodušuje výběr a nákup malířských nátěrů a dalších příbuzných produktů. Šetří čas při výběru barvy i hledání prodejního místa. A navíc nabízí pár originálních vychytávek.

aplikace Primalex (1)

Měříte zdi od oka?

Neotřelá a zajímavá je funkce měření plochy. Žádná věda, i díky srozumitelnému návodu – změřit stěny je stejně jednoduché jako focení. Aplikace umí hodnoty sčítat, takže se projdete jednou bytem a hned víte, kolik barvy budete na jeho celé vymalovaní potřebovat.

aplikace_primalex

“Víš, jakou barvu mají ty letní šaty? Tak nějakou takovou…”

Z nekonečných vzorníků barev málem přecházejí oči, kdo si má z tolika možností vybrat. Inspirujte se světem kolem sebe. Až vás kdekoli cvrnkne ta pravá barva do nosu, identifikátor barevných odstínů vám okamžitě ukáže, pod jakým kódem koupíte správně tónovaný Primalex. Volbu si můžete uložit nebo zvětšit, a pak v klidu rozmyslet.

Všechny produkty pěkně přehledně

Samozřejmě nechybí katalog produktů, nejen pro interiérové nátěry, ale i fasádní barvy a omítky, penetrace a barvy na kov a dřevo. Žádné zbytečné zdržování, pěkně přehledně všechny důležité informace a parametry.

Dovede vás až do nejbližší prodejny

A když už víte, kolik a čeho máte koupit, pak to asi nechcete mít daleko. Aplikace vám podle vaší polohy ukáže nejbližšího prodejce Primalexu a jediným kliknutím vás tam dovede pomocí vaší navigace.

Aplikace Primalex je barevná a intuitivní, rychle se v ní vyznáte. Ušetří vám spoustu času s hledáním informací, a tak máte víc prostoru pro své nápady. A navíc je zdarma. Tak si ji taky stáhněte.

PRIMALEX
PRIMALEX
Price: Free
 

Komentáře

RRRadek

RRRadek

15.7.2015 20:12

Kdysi jsem experimentova s ruznými barvami v pokojích a přišel jsem na jednu věc. Bílou nic nenahradí. Ale měření je fajn, určitě otestuji.

Pachatel

Pachatel

16.7.2015 9:06

RRRadek: Bílá je hrozně nudná a sterilní barva…do koupelny nebo na WC budiž, ale do pokoje bych bílou nikdy nedal, naopak jsem zastáncem sytějších barev, které ladí s barvou nábytku a ostatního vybavení.
Ale 100 lidí, 100 chutí :-)

maran1

z aplikace
16.7.2015 17:50

No malování mě po dovolené čeká, tak jistě zkusím. Primalex používám, barvy míchám, plochu si vždy nějak spočtu, ale tato apka mi to urychlí. Zkusím, dik za typ.

Rob

Rob

z aplikace
17.7.2015 2:04

Uvítal bych spíš možnost pokoj vyfotit a pak změnit barvu stěny.

qwert

qwert

17.7.2015 7:43

Ta pasáž se správně tónovaným Primalexem mne zaujala. To jako apka zohledňuje intenzitu světla v místě focení nebo když fotím např. stejnou zeď v interiéru v různý čas, tak si můžu večer vybrat z několika odstínů správně tónovaného Primalexu? Nehledě na další možné barevné odchylky vzniklé při focení. Takže prima funkce z kategorie přibližně přesně. Jinak Primalex mi nesmí na zeď. Když cenově přijatelnou barvu, tak HET.

RSS (komentáře k článku)