Aplikace Pošta Online přestane bez updatu částečně fungovat

Aplikace Pošta Online update aktualizace 2.6.1 funkce upozornění

Patříte mezi fanoušky digitálního spojení s Českou poštou a využíváte její mobilní aplikaci Pošta Online? Jakmile to bude možné, měli byste ji neodkladně aktualizovat. Vývojáři tohoto nástroje totiž přímo v Obchodě Google Play upozorňují, že její starší verze (pro některé současná) nebude do budoucna schopná zprostředkovat všechny dosavadní funkce. Důvodem je změna v předávání informací mezi aplikací a serverem.

“V současné verzi 2.6.0 dojde již brzy k omezení funkčnosti některých služeb. Z důvodů úprav v komunikaci mezi serverem a mobilní aplikací je pro zachování kompletní funkčnosti nutné aktualizovat na nejnovější verzi,” stojí momentálně v popisu aplikace, jejíž následující verze nese označení 2.6.1. Kromě zmíněné změny v sobě nese nová varianta také několik běžných vylepšení.

Pošta Online
Pošta Online

Bylo opraveno zobrazování “Podací pošty” v detailu zásilky, upraven byl proces aktualizace poboček a vyhnáno bylo i několik menších “much”. Aplikace Pošta Online zprostředkovává například sledování zásilek, rezervační systém k přepážkám Czech POINT nebo vyhledávání poboček České pošty a informací o nich.

Jak často používáte aplikaci Pošta Online? A k čemu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)