Polaris Office: Podpora Chromecastu a milion stažení nové verze

polaris

21. dubna spustili vývojáři zcela novou verzi Polaris Office, co by kancelářského balíčku. Původní verze Polaris Office 5 tak přestala být podporována a veškeré síly vývojářů se začali soustředit na jejich nový produkt, který obohatili čistým a moderním designem s plno funkcemi. A povedlo se. Aplikace za pouhé dva měsíce zaznamenala přes 1 milion stažení a těší se z velké obliby mezi uživateli.

012

Vývojáři se rozhodli vydat cestou, kdy naslouchají uživatelům, poskytují rychlé reakce a snaží se vyjít svým fanouškům vstříc v co nejvyšší možné míře. Díky tomu je aplikace nyní bez větších chyb s plno funkcemi, které si okamžitě oblíbíte. Polaris Office je přitom zcela zdarma a nyní navíc podporuje také funkci Chromecast, kterou přidala poslední aktualizace. Polaris office tak umí za pomoci Chromecast komunikovat s další obrazovkou a zcela pohodlně zobrazovat různé dokumenty, tabulky nebo i prezentace. Díky tomu se tak z Polaris Office stává velký pomocník například do práce.

olaris office2

Aplikace má také vlastní cloud, kam si můžete zálohovat vaše dokumenty. Kompatibilní je ale také Google Drive nebo například Dropbox, odkud skrze Polaris Office můžete dokumenty rovnou editovat. Nativní cloud je zdarma do 100 MB, a to na dvě zařízení. Pokud chcete více, musíte si zaplatit 5GB úložiště, které již nabízí možnost připojení více zařízení.

Polaris Office - Edit,View,PDF
Polaris Office - Edit,View,PDF

Jaký používáte kancelářský baliček vy? 

Zdroj: phonearena.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)