Hodinky Polar Ignite 3 změří detailně spánek i kondici

hodinky polar

Chytré hodinky Polar Ignite 2 se konečně po více než roce a půl dočkaly svého nástupce. Finská novinka Polar Ignite 3 má oproti předešlé generaci hromadu vylepšení, ať se bavíme o AMOLED displeji, nové funkci sledování spánku, nebo vyšším výkonu.

Pojďme začít hned u 1,28palcového displeje, který dostal výrazně lepší rozlišení 416 x 416 pixelů. Je typu AMOLED a má také senzor pro automatickou regulaci jasu. Ačkoliv firma nehovořila o přesných specifikacích, je zřejmé, že mají hodinky nový čipset a také mnohonásobně vyšší RAM paměť, což napomůže celkově rychlejšímu chodu systému. Kromě srdečního tepu, SpO2 a stresu umí hodinky samozřejmě sledovat také spánek a to pomocí funkce SleepWise, který vám podrobně změří, jak na tom jste a jaký vliv měl váš spánek na vaší energie během dne. Kromě toho umí také vyhodnotit, jak dlouho by měl uživatel spát.

Pro sportovce je v hodinkách připraveno více než 150 sportovních režimů a novinkou je režim Polar Fitness Tests, díky kterému vám dají hodinky vědět, jak na tom kondičně jste. Baterie o kapacitě 215 mAh zajistí až 120 hodin běžného používání. Jsou ke koupi za 8 590 korun a to ve verzích Purple Dusk, Greige Sand, Night Black a Brown Copper.

Polar Ignite 3 Review

Polar Ignite 3 Review

Jaký máte názor na hodinky Polar?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)