Podcasty Google nově spustíte přímo na webu. Nemusíte stahovat aplikaci

podcasty google na webu

Jedna z prvních novinek z konference I/O, kterou Google spustil, je podpora podcastů přímo ve vyhledávači. Nově už tak vůbec nemusíte využívat aplikaci. Novinka navíc funguje i přímo v počítači. Pokud chcete Podcasty Google používat, stačí si vyhledat oblíbený pořad a jednoduše si ho pustit.

Podcasty Google naleznete ve vyhledávání Google

Podcasty Google jsou poměrně novou službou, kterou společnost spustila v minulém roce. Nyní už v ní naleznete plno zajímavých pořadů. K dispozici je i mnoho podcastů v češtině.

Jedna ze základních funkcí však ve službě chyběla. A to možnost poslouchat podcasty na webu. K dispozici byly podcasty pouze v Android aplikaci. Samozřejmostí je plná synchronizace, stačí když budete přihlášení Google účtem. Jakmile si vyberete podcast k přehrání, zobrazí se lišta s klasickými ovládacími prvky, které známe z aplikace. Prozatím však chybí možnost zobrazení dostupných epizod a podcastů a stejně tak možnost odběrů. K tomu se musí využít aplikace.

Google Podcasts
Google Podcasts

Posloucháte nějaké podcasty?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)