Nejprodávanější Poco telefon dostává Android 12 s MIUI 13. Už ho máte?

poco x3 pro

Společnost Xiaomi nezahálí a přináší systém MIUI 13 na další velice oblíbený telefon Poco X3 Pro. Ten nabízí skvělý poměr mezi cenou a výkonem. Za přibližně 6 000 korun získáte čipset Qualcomm Snapdragon 860, 120Hz LCD panel či 5160mAh baterii.

Poco X3 Pro dostává Android 12 s MIUI 13

Aktualizace se označuje jako V13.0.3.0.SJUMIXM a momentálně se rozšiřuje na globálním trhu. Má velikost 3,1 GB a běží samozřejmě na nejnovějším systému Android 12. Můžeme tedy počítat s několika novými funkcemi jako třeba Liquid Storage, Atomic Memory, Focused Algorithms či Smart Balance. Telefon bude díky nim fungovat svižněji a měl by být rovněž energeticky efektivnější.

Poco X3 Pro miui 13

Před nějakým časem navíc firma potvrdila, že jde o nejprodávanější mobil značky. Prodalo se ho více než osm milionů kusů. Na akci MWC se ukázal také nástupce v podobě Poco X4 Pro 5G, který nabízí lepší 108Mpx hlavní fotoaparát, neotřelý design ale také AMOLED panel namísto LCD.

Dostane i vaše zařízení Android 12?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)