Poco X2 dostává Android 11 s nadstavbou MIUI 12

miui 12 poco

Telefon Poco X2 byl představen již v únoru minulého roku a prodával se s Androidem 10. Nyní však dostává Poco X2 Android 11 s nadstavbou MIUI 12. Zařízení se mimo jiné dostalo v srpnu do beta testování tohoto systému a po celkem dlouhém období dostává konečně plnou verzi.

Poco X2 dostává Android 11

Dle prvních zpráv je prozatím aktualizace dostupná pouze v Indii. Během dalších několika týdnů by se však měla dostat do dalších regionů včetně Evropy. Aktualizace se označuje jako MIUI 12.1.2.0 RGHINXM a má velikost asi 2,4 GB. Kromě nového systému nabídne také lednové bezpečnostní záplaty a také standardní funkce Androidu 11 jako jsou například bubliny v chatu, přepracovaná správa oznámení či lepší úroveň zabezpečení a soukromí.

Telefon Poco X2 nabídne rychlý 6,67″ Full HD displej s podporou HDR10 a frekvencí 120 Hz a celkem slušný čipset Snapdragon 730G. U nás se koupit nedá, ovšem v zahraničí si jej lze pořídit asi za 5 000 korun.

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)