Vodafone nabízí PlayStation 5 za bezkonkurenční cenu. Jak ho získat?

PlayStation 5 vodafone

Letošní podzim se nese pro hráče ve znamení vydání herních konzolí nové generace. Český operátor Vodafone připravil exkluzivní nabídku, jak získat novou konzoli PlayStation 5 už od 7201Kč. Za jakých podmínek lze získat velkou slevu na PlayStation 5?

Vodafone zařadil do nabídky obě varianty nové konzole od Sony. PlayStation 5 ve standardní variantě s optickou mechanikou koupíte u Vodafone za cenu 13 601Kč. A odlehčenou variantu PlayStation 5 Digital Edition bez optické mechaniky od 11 201Kč. Obě varianty nové konzole, ale lze u operátora získat se slevou až 4000kč. Varianta Digital Edition tedy začíná už na 7 201Kč a varianta s optickou mechanikou na 9 601Kč.

Vodafone uvádí následující podmínky pro získání PlayStation 5 se slevou:

Konzoli tímto způsobem získá zákazník s našimi hlasovými tarify v kombinaci s internetem na doma. Stačí nově uzavřít nebo prodloužit smlouvu na 24 měsíců s minimálním měsíčním plněním od 390 korun. Pro zákazníky jsme také připravili možnost si pořídit ke konzoli druhý ovladač. Jeho cena je 1877 korun. Nabídka je limitovaná a platí do vyprodání zásob.

Obzvlášť pokud už služby Vodafone využíváte, tak se může jednat o bezkonkurenční nabídku, jak pořídit nový PlayStation 5. Vodafone nedávno převzal poskytovatele internetu UPC, takže zákazníku s pevným internetovým připojením bude teď mít opravdu hodně. Oficiální zahájení prodeje konzole Sony PlayStation 5 je 19. listopadu.

PS5 Hardware Reveal Trailer

PS5 Hardware Reveal Trailer

Které z nových herních konzolí dáváte přednost?

Zdroj: Vodafone

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)