Které Motorola telefony dostanou příští rok nový Android? Máme přehled

plán aktualizací Motorola telefonů 2021

Značka Motorola má dobrou zprávu pro majitele některých jejích telefonů. Dobrou zprávu v případě, že chtějí alespoň základní informaci o tom, kdy dostane jejich přístroj nový systém Android. Nově zveřejněný přehled updatů pro příští rok zmiňuje čtyři konkrétní modely. Poslední z nich se dočká až ve čtvrtém kvartálu. Plán aktualizací Motorola telefonů na rok 2021 obsahuje modely edge, Moto G Pro, One Macro a G8 Power Lite. Dvou se týká teprve skok na Android 10, dvou přechod na nejnovější Android 11.

motorola_moto_g_pro_motorola_1590557011792.jpg

Motorola edge a Moto G Pro dostanou v prvním čtvrtletí roku 2021 Android 11, ve stejnou dobu se dočká Motorola One Macro Androidu 10. Všechny tyto aktualizace proběhnou společně v několika zemích Evropy včetně ČR. Plán aktualizací Motorola telefonů na rok 2021 byl nejméně vstřícný k modelu Moto G8 Power Lite. Ten čeká update na Android 10 až v poslední čtvrtině roku a bude začínat v Srbsku. Aktualizace proběhnou tradiční cestou prostřednictví OTA, tedy takzvaně “vzduchem”.

Kdy čeká další systémový update váš telefon?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)