Telefony Google Pixel dostávají únorové bezpečnostní záplaty

Pixel únorové bezpečnostní záplaty

Telefony Google Pixel dostávají již nyní únorové bezpečnostní záplaty. Několik hodin poté, co je na své telefony začal rozesílat Samsung jsme se tedy dočkali i u amerického velikána. Jsou tedy k dispozici na všechny telefony, které Google podporuje. Jmenovitě jde o modely Pixel 3/3 XL, Pixel 3a / 3a XL, Pixel 4/4 XL, Pixel 4a, Pixel 4a 5G a Pixel 5.

Pixel únorové bezpečnostní záplaty

Spolu s bezpečnostními záplatami jsme se u modelů Pixel 4a 5G a Pixel 5 dočkali opravy, která řeší problém s dotykem. Dle prvních informací bychom měli příští měsíc, tedy v březnu dostat na všechny telefony od roku 2018 tzv. Pixel feature drop, který přinese nové a zajímavé funkce. Naposledy jsme se dočkali v prosinci funkcí jako Extreme Battery Saver či adaptivního nabíjení.

Pokud jste aktualizaci ještě nedostali, zkuste ji manuálně vyhledat přes Nastavení > Systém > Pokročilé > Aktualizace systému.

Už jste novou aktualizaci dostali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)