Jeden z leakerů poodhalil Google Pixel 7 Pro. Jaký na něj máte názor?

google pixel 7 pro

Telefony Google Pixel 6 jsou s námi teprve pár měsíců, přesto se začínají objevovat první informace ohledně nástupce. Nedávno jsme vás informovali o tom, že řada Google Pixel 7 dostane (nepřekvapivě) čipsety Google Tensor druhé generace a nyní se můžeme podívat na první rendery Pro varianty. Telefon vypadá velice podobně, jako aktuální verze a je vidět, že se americká firma chce držet svého designu alespoň rok.

Google Pixel 7 Pro na prvních renderech

Rendery zveřejnil populární leaker @OnLeaks. Můžeme na nich vidět jak přední, tak i zadní stranu telefonu. Na té se mají údajně nacházet tři různé snímače, přičemž se má jednat o hlavní snímač, ultraširoký fotoaparát a teleobjektiv. Na přední straně pochopitelně nalezneme OLED displej, který má narušovat selfie kamerka uprostřed. Celkové rozměry pak činí 163 x 76,6 x 8,7 mm. Pokud byste si je chtěli porovnat s Pixelem 6 Pro, ten má rozměry 163,9 x 75,9 x 8,9 mm.

[Exclusive] Google Pixel 7 Pro renders reveal punch-hole display & triple camera setup | First Look

[Exclusive] Google Pixel 7 Pro renders reveal punch-hole display & triple camera setup | First Look

Ještě předtím, než dojde na představení řady Pixel 7 se nám s velkou pravděpodobností ukáže také Pixel 6a, který by mohl být díky nižší ceně velkým tahákem. Pokud se o něm chcete dozvědět více informací, mrkněte na naše starší články.

Jak se těšíte na řadu Pixel 7?

Zdroj: smartprix.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)