Na internet unikl Pixel 5a a jeho baterie. Očekáváme skvělou výdrž

pixel 5a

Google Pixel 5a se nám dle posledních informací představí již zítra, 17. srpna a my vám již dnes z předstihem můžeme ukázat uniklé fotografie. Google zatím sice nic oficiálně nepotvrdil, ovšem právě na tomto datu se shodlo hned několik předních leakerů.

Na internet unikl Pixel 5a

Jak můžeme vidět, telefon vypadá v podstatě identicky jako loňské Pixel 4a a jedinou podstatnější změnou je vroubkované power tlačítko. Zdroj webu AndroidPolice však dodává, že zadní strana telefonu je o něco měkčí a má z ní pocit, jako kdyby držel gumové pouzdro. Bohužel však vidíme pouze zadní stranu bez displeje, což je trochu škoda. na druhou stranu se žádná revoluce nečeká a s největší pravděpodobností se dočkáme velmi podobného panelu jako minulý rok s průstřelem v levém horním rohu.

Na snímcích můžeme vidět také kapacitu baterie, která činí velmi solidních 4 680 mAh. To je vůbec nejvíce ze všech letošních Pixelů, takže můžeme počítat s opravdu velmi slušnou výdrží, vzhledem ke standardně velmi dobré optimalizaci. Zejména v porovnání s Pixelem 4a, který měl 3140mAh baterii.

Jak se těšíte na Pixel 5a?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)