Pixel 5 na nových renderech. Rozeznáte jej vůbec od 4a?

google pixel

Google Pixel 5 se nyní objevuje na nových renderech od leakera @onLeaks. Můžeme si všimnout, že vypadá velice podobně jako Pixel 4a, až na pár detailů. Displej by měl mít velikost 5,7 či 5,8 palce a je tak stejně velký, jako na verzi 4a. Stejně jako v předchozí generaci je plochý a nějakého zaoblení se zřejmě nedočkáme.

Identický je také průstřel v levém horním rohu. Soli Radar z Pixelů 4 zřejmě chybí, což nám ale osobně vůbec nevadí. V každém případě se tyto rendery vůbec neshodují se spekulací která tvrdí, že Google přinese pouze XL variantu. Na zadní straně nalezneme dva fotoaparáty namísto jednoho, ovšem modul je velice podobný. A také je tu čtečka otisků prstů, takže Google upouští od odemykání obličejem.

Telefon má velikost 144,7 x 70,4 x 8,1 mm, takže se jedná v podstatě o identicky velký telefon, jako právě 4a. Telefon má přijít se Snapdragonem 765 a 128 GB úložištěm. K oficiálnímu představení by mohlo dojít 30. září.

Co říkáte na Pixel 5 na nových renderech?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)