Philips Hue hlásí zásadní změnu v aplikaci a 4 nová světla

Philips Hue aplikace Bluetooth nová světla Inara Calla Lucca

Společnost Signify, výrobce a vývojář pro produkty a systém Philips Hue, oznámila před několika hodinami řadu zajímavých novinek. Ty se týkají jak produktů, tak i ovládací aplikace. Na seznam prodávaných světel přibudou celkem tři nové kousky, i když v některých případech jde pouze o jejich rozšíření na jiné trhy či uvedení v upravených variantách. Aktualizovaná aplikace nově nabídne dva efekty Svíčka a Krb, ale míří do ní i mnohem významnější funkce.

Philips Hue Bluetooth
Philips Hue Bluetooth

Vývojáři oznámili, že mobilní nástroj Philips Hue bude schopný se napřímo napojit na žárovky a další zařízení přes Bluetooth. Stát se tak údajně má po aktualizaci na verzi 4.11 a následkem toho by měla být časem zrušena paralelní aplikace Philips Hue Bluetooth.

Mezi nově představená světla (či jejich varianty) patří například model Calla, který nyní můžete postavit k příjezdové cestě nebo do zahrady i v ocelové verzi. Dorazí taktéž upravená moderní Lucca, která nabídne ambientní osvětlení s bílou či barvami. Nakonec nástěnné světlo Inara v tradičním stylu bude prodávána také s LED žárovkou s filamentem. Upravené modely Philips Hue Calla a Inara budou v Evropě k dostání od 8. února, u třetího světla není zatím uvedení do našich končin jisté.

Které produkty Philips Hue už používáte?

Zdroj: Philips Hue, hueblog

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)