Perfect AppLock!: Duležité aplikace pod heslem

Perfect AppLock

Nemáte rádi, když vám přátele berou telefon a vy nevíte, co na něm dělají? Nebo jen prostě chcete mít své některé aplikace pod heslem? Není nic jednoduššího, než si stáhnout jednu aplikaci a budete mít pokoj. Na marketu je takových aplikací opravdu mnoho. Já osobně používám aplikaci s názvem „Perfect AppLock!“ a jsem s ní skutečně nadmíru spokojen!

Aplikace je opravdu velmi jednoduchá, ale to co má umět, umí na jedničku. Žádné složité, dlouhé nastavování, nic takového! A jak že to teda vypadá, když je to tak primitivní? Po nainstalování a otevření aplikace máte v nabídce čtyři možnosti: Protected (chráněné aplikace) All (vaše aplikace nainstalované v telefonu) Settings (nastavení) a Information (informace). Nejprve si otevřete vaše aplikace nainstalované v telefonu (All) a poté už jen stačí zaškrtnout všechny aplikace, pro které chcete vyžadovat přístup po zadání bezpečnostního kódu. Heslo samozřejmě upravíte v možnosti nastavení. Abyste „AppLock“ měli stále po ruce, můžete si na vaši pracovní plochu vytáhnout widget, po jehož zmáčknutí aplikaci spustíme, popřípadě vypnete. Samozřejmě, že pro vypnutí této služby musíte zadat vámi zvolený bezpečnostní kód.

 

1


Po vypnutí telefonu na mém HTC na mě vyskočí úvodní bezpečností gesto a po jeho správném zadání, mám zvolené aplikace chráněné heslem, takže pokud by si případná nežádoucí osoba myslela, že si pomůže restartem telefonu, tak opravdu nepomůže!

Nutno podotknout, že tato aplikace je zdarma, jako daň je přítomná reklama. „Perfect AppLock!“ je ke stažení na marketu i ve verzi Pro, která už je ovšem placená.

hi 124 6
Perfect App Protector – FREE
Morrison Smart Software
Verze 3.1 (3. 8. 2011)
Velikost 615 kB
2.1+

3lQ7sq7Ls4aL5OHerhaYS4qSqKOWNG3Ulq5HK69at7GJKq0ppapZw8PApiMJa6ZahUhFSP+r0OFJwLMM+orTHYgvoQqfU73pPuB3QISqG2rgl8DvMLzeWGIvb70YH3pQap75zqwKL0ofS7GptFOR+lvfa6TGqpqTEIAAAAASUVORK5CYII=
Zdarma

V7AYHvzXpr4B7+8VebLnzC8AAAAASUVORK5CYII=
22,48 Kč

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)