Telefon nechte v kapse. Hodinky s Wear OS umí nyní zobrazit palubní lístek

wear os peněženka google
  • Peněženka Google se na Wear OS dočkala v posledních měsících několika vylepšení
  • Nově lze na hodinkách zobrazit i palubní lístek
  • Funkci zavádí Google postupně, musíte mít Wear OS 3.5 nebo novější

Peněženka Google pro Wear OS se v prosinci naučila ukládat věrnostní karty a nyní se do ní dostala další vychytávka. Ocení ji všichni cestovatelé, nově totiž umí zobrazovat i palubní lístky, které potřebujete k tomu aby vás pustili do letadla.

Pro ukázání palubního lístku tedy nebudete muset tahat z kapsy telefon, postačí vám hodinky. Musíte mít však ty se systémem Wear OS 3.5 nebo novějším, v aplikaci Peněženka Google se vám zobrazí nová možnost „Palubní lístek pro váš let“, klepnutím zobrazíte QR kód a máte hotovo. Lístek ale musíte pochopitelně nejprve vložit do Peněženky na vašem telefonu.

google peněženka wear os palubní lístek

Funkci Google zavádí (stejně jako řadu dalších) postupně a tak může nějakou dobu trvat, než se dostane i do vašich hodinek. V době psaní článku jsem neměl koupené žádné letenky a MWC bude až v únoru, takže pokud se někam chystáte a máte Wear OS hodinky, schválně novinku vyzkoušejte a dejte nám pak vědět do komunity.

Peněženka Google
Peněženka Google

Oceníte možnost zobrazení palubního lístku na hodinkách?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)