TOPlist

Chytrá robotická sekačka z LIDLu je teď v super slevě! Má spoustu funkcí a lze ji ovládat mobilem

Lidl robotická sekačka parkside akce
  • LIDL má opět v akci chytrou robotickou sekačku PARKSIDE
  • Namísto původních 9 999 Kč vyjde na 7 999 Kč
  • Zvládne udržovat trávníky do 1000 m² a můžete ji ovládat mobilem

Lidl si pomalu, ale jistě buduje pověst v oblasti chytrých domácích spotřebičů a doplňků. Minulý rok jsme vás informovali o zajímavé slevě na robotickou sekačku a nyní je v akci velmi podobný model. Sekačka PARKSIDE Smart PMRDA 20-Li B2 nabízí komfortní a efektivní řešení pro údržbu trávníků do až 1000 m², standardně stojí 9 999 Kč, avšak nyní je v akci za 7 999 Kč.

Tato chytrá robotická sekačka se sama postará o váš trávník, zatímco vy se můžete věnovat příjemnějším věcem. Pomocí aplikace PARKSIDE (dostupná pro Android i iOS) ji lze ovládat na dálku, ať už jste kdekoli. Můžete si nastavit režim sečení, pracovní časy, sledovat stav sekačky a dokonce i provádět ruční spuštění.

Sekačka nabízí tři nastavitelné režimy plochy:

  • Celkové ohraničení
  • Až 5 definovaných sekundárních zón
  • Bodové sečení

Chytrá sekačka PARKSIDE Smart PMRDA 20-Li B2 se pyšní řadou inteligentních funkcí a senzorů. Za zmínku stojí například dešťový senzor. V případě deště se sekačka automaticky vrátí do nabíjecí stanice, má také LCD displej, pokud byste ji zrovna nemohli ovládat mobilem a samozřejmě také ochranu v podobě PIN kódu, který chrání sekačku před nežádoucí manipulací dětmi.

chytrá robotická sekačka parkside

Sekačka dále automaticky změní směr, pokud narazí na překážku nebo dosáhne hranice pozemku a v případě zvednutí nebo převrácení se mechanismus sečení okamžitě vypne. Sekačka si dle popisu e-shopu poradí i s terénem se sklonem až do 25°.

O pohon sekačky se stará bezkartáčový motor, díky 20V Li-Ion akumulátoru s kapacitou 4 Ah vydrží sekačka v provozu až 70 minut na jedno nabití. Nabíjení trvá přibližně 60 minut.

Cena: 7 999 Kč

Hodila by se vám chytrá robotická sekačka?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)