Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 114

V dnešní pařbě vás nejprve čeká akční bojová hra Combo Crew. Vybrat si v ní můžete z několika hlavních hrdinů s odlišnými schopnostmi. V této hře provádíte kombo údery pomocí gest na displeji. Následuje skvělá multiplayerová fotbalová hra Perfect Kick, která má sice nenáročnou grafiku, avšak hratelně se jedná o opravdovou návykovku. Pro milovníky Rally je nachystána hra Pocket Rally. Je postavena na Unity 3D enginu a rozhodně má co nabídnout. Předposlení hrou je původní (1. díl) hry Sonic the Hedgehog od společnosti SEGA. Poslední hrou je pokračování úspěšné tower defense hry Toy Defense.

Combo Crew

Je akční mlátička, ve které si postupem hry můžete vybrat ze 4 postav. Každá z nich má své unikátní kombo údery, k jejichž použití je zapotřebí provádět různá gesta a to jak jedním, tak dvěma prsty na displeji. V každém kole budete likvidovat větší množství nepřátel a plnit vedlejší úkoly. Hlavním faktorem úspěchu bude včasné krytí. To provádíte tapnutím prstu na displej a to prakticky kdekoliv. Po vykrytí úderů nepřátel můžete provádět silné protiútoky. V opačném případě, kdy se protivníci kryjí a vy máte problém se dostat přes jejich obranu, můžete využít speciální úder (stačí podržet prst na displeji). Jedná se o vcelku zábavnou hru, ve které neustále získáváte nová komba a proto jen tak rychle neomrzí.

combo1 combo2

Combo Crew
The Game Bakers
Verze1.0.2 (27. 5. 2013)
Velikost40 MB


46,87 Kč

 

Perfect Kick

Je skvělá fotbalová hra s nenáročnou grafikou. Po hratelné stránce se ale jedná o něco skutečně zábavného. Hru lze hrát v offline módu (practise), avšak ta pravá legrace začíná v online hře, kde se utkáte se skutečnými hráči. V Perfect Kick jsou hráči rozděleni do jednotlivých lig, v kterých se můžou mezi sebou libovolně vyzývat k utkání. Každé utkání probíhá tak, že jednou střílíte na branku a podruhé zase zaujmete roli brankáře. Ať už míření či skok s gólmanem se provádí tažením prstu do konkrétní strany. Za vyhraná utkání získáváte peníze sloužící k nákupu v in-game obchodě. Tuto hru rozhodně doporučujeme, protože je velmi návyková.

perfect1 perfect2

Perfect Kick!
Gamegou Limited
Verze1.0.3 (10. 5. 2013)
Velikost32 MB
2.2+


Zdarma

 

Pocket Rally

Je jedna z mála Rally her na Google Play. Je založena na enginu Unity 3D a tudíž má docela pěkné grafické zpracování. Nezaostává ani fyzikální model automobilů, které se chovají poměrně realisticky. V Pocket Rally můžete hrát buďto mód Challenge, kde plníte jednotlivé závody a odemykáte si tak nová auta apod., nebo Single Race, kde si jednoduše navolíte podmínky závodu a vydáte se na trať. Ve hře si můžete zvolit několik možností, jak hru ovládat. Nabízí se ovládání volantem, šipkami či gyroskopem. Vybrat si můžete i obtížnost ostatních závodníků. Fanoušky Rally tato hra rozhodně potěší.

pocket rally1 pocket rally2

Pocket Rally
Illusion Magic Studio
Verze1.0.1 (26. 5. 2013)
Velikost25 MB
2.0.1+


19,88 Kč


Zdarma

 

Sonic The Hedgehog

Společnost SEGA vydala originální hru Sonic The Hedgehog pro Android. I když se jedná o původní hru, změnou si prošla grafická stránka a také optimalizace obrazu pro širokoúhlé rozlišení. Kromě originálního obsahu tohoto Sonica si také můžete postupem hraní odemknout další postavy – Tailse a Knucklese. Sonic The Hedgehog dále nabízí možnost sledovat aktuální žebříček nejlepších hráčů a také achievementy. Na výběr máte ze 2 módů a to klasického, nebo Time Attack módu. Hra je opravdu parádně zpracovaná, což lze poznat už z hlavní nabídky hry. Jinak se samozřejmě jedná o starého dobrého ježka sonica.

soni1 sonic2

Sonic The Hedgehog
SEGA of America
Verze1.0.0 (21. 5. 2013)
Velikost31 MB
2.3+


73,07 Kč

 

Toy Defense 2

Pokračování populární tower defense hry, které je zasazeno do druhé světové války přináší nová kola, povedenou grafiku a propracovaný systém vylepšování jednotek. Tower Defense 2 si můžete na Google Play stáhnout ve dvou verzích. První je zdarma a nabídne 18 kol ze tří kampaní, pokud se vám hra zalíbí můžete si zakoupit plnou verzi za zhruba 40 korun se 72 koly pro hodiny zábavy. Druhý díl nepřínáší oproti starší verzi mnoho změn a proto pokud jste nehráli první díl, který je zdarma můžete s ním začít. Tower Defense 2 je solidní strategická obranná hra, která sice nedosahuje na absolutní špičku, ale pro příležitostné hraní je ideální.

toy1 toy2

Toy Defense 2
Melesta Games
Verze1.0 (24. 5. 2013)
Velikost113 MB
2.3+


38,99 Kč


Zdarma

 Video

 

Komentáře

Mrakoplash

Mrakoplash

31.5.2013 6:11

Zdravím,

u oposlední hry Toy defence2 máte v textu název Tower defence.

“Druhý díl nepřínáší oproti starší verzi mnoho změn a proto pokud jste nehráli první díl, který je zdarma můžete s ním začít. Tower Defense 2 je solidní strategická obranná hra, která sice nedosahuje na absolutní špičku, ale pro příležitostné hraní je ideální.”

Mario

Mario

31.5.2013 8:50

Pocket Rally fanoušky rally nepotěší. To ovládání je naprosto dřevěné a chování bych reálným vůbec nenazval, je silně arkádové (zkuste pane Pernico něco z řady Colin McRae či Richard Burns Rally). Ale největší problém je nuda, není to zábava. Grafika je celkem fajn, ale celkově mi to připomíná (jak ovládáním, tak grafikou) akádové rally hry z konce devadesátých let. Je to škoda, protože na PC takový Rally Championship 2000 je perfektní rally hra, zábavně ovladatelná a s mnoha možnostmi. Je z roku 98-99, takže by podobnou hru dnešní mobily zvládly. Ale teď je nabídka rally titulů na Androidu velkým smutkem. Nejlepší je si dát emulátor PSone a tam si pustit Colin McRae Rally. Grafika už není ani na mobily zázračná, ale zábavy nabídne habaděj.

FA

31.5.2013 9:33

Dík za tip na Perfect Kick :)

Noby

Noby

31.5.2013 10:05

Přidal bych ještě DIG! Novinka a po dlouhé době jsem se při nějaké hře na Androidu bavil. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crescentmoongames.dig

Marcel cze

Marcel cze

31.5.2013 15:24

Mario moje řeč naprostý souhlas ;)

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 19

31.5.2013 16:05

Mario
Tak RBR a CMR je taky diametrální rozdíl. :) Nicméně to Rally Championship 2000 byla pecka! Se slzou vzpomínám, jak jsme to s tátou hrávali na Split Screen a tlačívali se občas do těch tankovacích zón.

Tip s emulátorem zkusím, díky. Colina bych si klidně zapařil.

Zdenda

Zdenda

31.5.2013 17:06

Jaký je rozdíl mezi Pocket Rally LITE a plnou verzí? Nikde jsem nenašel, v čem je placená verze lepší.

Mario

Mario

31.5.2013 18:34

Jan Dolejš: Neříkám přece, že CMR a RBR jsou stejné, každopádně na obou je vidět to, když je ovládání virtuálního vozu opravdu na krok blíž k realitě. Narážel jsem tím jen na větu o reálném chování aut ve hře Pocket Rally, to má opravdu do reality daleko. Je to arkáda.

Jura

Jura

31.5.2013 19:29

Aspon by autor mohl spravne opsat nazvy her do clanku – Sonic the Hetchhog pry :D

donny

donny

31.5.2013 21:12

jo ten Hetchlog ten je fakt hustej , to je vietnamska kopie ? :-D

Pluto

31.5.2013 23:06

uz asi 2 tydny neni mozne se prihlasit pres mobil, v pc to neni problem. Co se deje? tech podpora ma dovolenou?

Hoax

Hoax

1.6.2013 22:58

len sa neposerte, nikto z vas neurobil nikdy preklep ? ;D

a david zmuda uz nerobi?

Dave

David Zmuda 0

2.6.2013 10:24

Za pět dní mám státnice :), takže teď bohužel nemám moc čas se psaní věnovat. Sem tam je pár odstavečků v pařbách na víkend ode mě, i když vychází pod Jirkou. Jsem rád, že si na mě ještě někdo vzpomněl :D a během tohoto měsíce se zase s chutí pustím do testování her.

RSS (komentáře k článku)