Pařba na víkend – tipy na Android hry 114

featureddd

V dnešní pařbě vás nejprve čeká akční bojová hra Combo Crew. Vybrat si v ní můžete z několika hlavních hrdinů s odlišnými schopnostmi. V této hře provádíte kombo údery pomocí gest na displeji. Následuje skvělá multiplayerová fotbalová hra Perfect Kick, která má sice nenáročnou grafiku, avšak hratelně se jedná o opravdovou návykovku. Pro milovníky Rally je nachystána hra Pocket Rally. Je postavena na Unity 3D enginu a rozhodně má co nabídnout. Předposlení hrou je původní (1. díl) hry Sonic the Hedgehog od společnosti SEGA. Poslední hrou je pokračování úspěšné tower defense hry Toy Defense.

Combo Crew

Je akční mlátička, ve které si postupem hry můžete vybrat ze 4 postav. Každá z nich má své unikátní kombo údery, k jejichž použití je zapotřebí provádět různá gesta a to jak jedním, tak dvěma prsty na displeji. V každém kole budete likvidovat větší množství nepřátel a plnit vedlejší úkoly. Hlavním faktorem úspěchu bude včasné krytí. To provádíte tapnutím prstu na displej a to prakticky kdekoliv. Po vykrytí úderů nepřátel můžete provádět silné protiútoky. V opačném případě, kdy se protivníci kryjí a vy máte problém se dostat přes jejich obranu, můžete využít speciální úder (stačí podržet prst na displeji). Jedná se o vcelku zábavnou hru, ve které neustále získáváte nová komba a proto jen tak rychle neomrzí.

combo1

e6558bfcb67dcdeacbf41eb525a41a60?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Perfect Kick

Je skvělá fotbalová hra s nenáročnou grafikou. Po hratelné stránce se ale jedná o něco skutečně zábavného. Hru lze hrát v offline módu (practise), avšak ta pravá legrace začíná v online hře, kde se utkáte se skutečnými hráči. V Perfect Kick jsou hráči rozděleni do jednotlivých lig, v kterých se můžou mezi sebou libovolně vyzývat k utkání. Každé utkání probíhá tak, že jednou střílíte na branku a podruhé zase zaujmete roli brankáře. Ať už míření či skok s gólmanem se provádí tažením prstu do konkrétní strany. Za vyhraná utkání získáváte peníze sloužící k nákupu v in-game obchodě. Tuto hru rozhodně doporučujeme, protože je velmi návyková.

perfect1

Mobile Soccer
Mobile Soccer

Pocket Rally

Je jedna z mála Rally her na Google Play. Je založena na enginu Unity 3D a tudíž má docela pěkné grafické zpracování. Nezaostává ani fyzikální model automobilů, které se chovají poměrně realisticky. V Pocket Rally můžete hrát buďto mód Challenge, kde plníte jednotlivé závody a odemykáte si tak nová auta apod., nebo Single Race, kde si jednoduše navolíte podmínky závodu a vydáte se na trať. Ve hře si můžete zvolit několik možností, jak hru ovládat. Nabízí se ovládání volantem, šipkami či gyroskopem. Vybrat si můžete i obtížnost ostatních závodníků. Fanoušky Rally tato hra rozhodně potěší.

pocket rally1

Sonic The Hedgehog

Společnost SEGA vydala originální hru Sonic The Hedgehog pro Android. I když se jedná o původní hru, změnou si prošla grafická stránka a také optimalizace obrazu pro širokoúhlé rozlišení. Kromě originálního obsahu tohoto Sonica si také můžete postupem hraní odemknout další postavy – Tailse a Knucklese. Sonic The Hedgehog dále nabízí možnost sledovat aktuální žebříček nejlepších hráčů a také achievementy. Na výběr máte ze 2 módů a to klasického, nebo Time Attack módu. Hra je opravdu parádně zpracovaná, což lze poznat už z hlavní nabídky hry. Jinak se samozřejmě jedná o starého dobrého ježka sonica.

soni1

Sonic The Hedgehog
Sonic The Hedgehog

Toy Defense 2

Pokračování populární tower defense hry, které je zasazeno do druhé světové války přináší nová kola, povedenou grafiku a propracovaný systém vylepšování jednotek. Tower Defense 2 si můžete na Google Play stáhnout ve dvou verzích. První je zdarma a nabídne 18 kol ze tří kampaní, pokud se vám hra zalíbí můžete si zakoupit plnou verzi za zhruba 40 korun se 72 koly pro hodiny zábavy. Druhý díl nepřínáší oproti starší verzi mnoho změn a proto pokud jste nehráli první díl, který je zdarma můžete s ním začít. Tower Defense 2 je solidní strategická obranná hra, která sice nedosahuje na absolutní špičku, ale pro příležitostné hraní je ideální.

toy1

Toy Defence 2 — Tower Defense game
Toy Defence 2 — Tower Defense game

 Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 114

Pařba na víkend - tipy na Android hry 114

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)