OxygenOS 9.5.8 vylepšuje zabezpečení a další problémy. Které to jsou?

oneplus 7 pro oxygenos 9.5.8

OnePlus nám přináší aktualizace pro vlajkovou loď OnePlus 7 Pro v podstatě každý týden, přičemž včera vyšla jedna z těch vůbec nejvýznamnějších. OxygenOS 9.5.8 s sebou přináší květnové bezpečnostní záplaty, vylepšení citlivosti doteku, zlepšení kvality zvuku a mnoho dalšího.

Za zmínku stojí také vylepšená kompatibilita se sluchátky, které mají USB-C výstup. S těmi měla totiž vlajková loď problémy, ať už se jednalo o nepříjemný šum, nebo úplnou nefunkčnost sluchátek. Co všechno ale OxygenOS 9.5.8 opravuje?

  • Optimalizovaná citlivost doteku na displeji
  • Optimalizovaná kompatibilita pro sluchátka s výstupem USB-C
  • Zabezpečení systému Android 2019.05 (květnový update)
  • Vylepšená kvalita zvuku
  • Opraven problém s vyjíždějící selfie kamerkou při příchozím videohovoru, kdy se kamerka vysunula v moment, kdy byl telefon zamčený
oxygenos os 9.5.8 aktualizace

Po poslední aktualizaci, která výrazně vylepšila kvalitu předního fotoaparátu tak nyní přichází další aktualizace, která vylepšuje spoustu chyb. Je pravda, že i výše zmíněné problémy se týkali pouze užšího kruhu uživatelů, ale je vidět, že si dává OnePlus na podpoře velmi záležet. To rozhodně oceňujeme. Pokud nemáte aktualizaci stále ke stažení, zkuste se skrz VPN připojit do Kanady. Tam je OxygenOS 9.5.8 dostupný od včerejšího večera. Je zde také možnost stáhnout si aktualizaci manuálně.

Máte už OxygenOS 9.5.8 oficiálně ke stažení?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)