Budou tohle nejlepší Wear OS hodinky? Oppo Watch 3 dostanou nekompromisní výbavu

oppo watch 2

Už je to rok, co firma Oppo představila hodinky Oppo Watch 2 a už v tuto chvíli je jasné, že na nástupce nebudeme čekat dlouho. Firma totiž potvrdila, že bude pod kapotou novinky tikat nový čipset Qualcomm Snapdragon W5 určený právě pro hodinky s Wear OS. Mezi tím se ale unikly také informace, které zřejmě Oppo ven pustit nechtělo.

Oppo Watch 3 dostanou LTPO displej

Podle renomovaného leakera Digital Chat Station mají hodinky disponovat opět čtvercovým 1,91palcovým AMOLED panelem s technologií LTPO, kterou používají třeba i jablečné Apple Watch. Nově je budeme moci ovládat také pomocí otočné korunky, která u předchozích generací chyběla.

Počítat prý můžeme také s podporou EKG, NFC a samozřejmostí bude také LTE připojení. Na jedno nabití mají vydržet až 5 dní, což je na Wear OS hodinky velmi dobrá hodnota. K oficiálnímu uvedení má dojít již 10. srpna, ovšem zatím budou k dostání pouze v Číně.

Jaké Wear OS hodinky používáte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)