Hodinky Oppo Watch 2 nabízí skvělý výkon, displej a solidní výdrž

oppo hodinky

Společnost Oppo právě představila své chytré hodinky Oppo Watch 2. Zaujmou především vlastním čipem Apollo 4s, nejvýkonnějším čipsetem pro Wear OS hodinky – Snapdragon Wear 4100 nebo delší výdrží baterie. Pojďme si je tedy představit.

Oppo Watch 2 představeny

Hodinky se budou prodávat ve dvou velikostech – 42 a 46 mm a k dispozici bude také LTE varianta. Dominantou je zde AMOLED displej s hustotou 326 pixelů na palec a obnovovací frekvencí 60 Hz (což je na hodinky dobrá hodnota). Oppo se pyšní technologií Ultra Dynamic Dual Engine, která má zajistit výdrž až 4 dny na jedno nabití, v úsporném režimu pak až 16 dní. Díky rychlému nabíjení, které firma pojmenovala VOOC 2.0 pak stačí pouhých 10 minut na nabíječce proto, abyste se dostali na celodenní výdrž.

Na boku hodinek se nachází stejně jako u první generace dvě tlačítka. Co se týče funkcí, nechybí monitorování SpO2, podrobnější analýza spánku, monitorování stresu a samozřejmě sledování srdeční frekvence. Hodinky nabízí více než 100 sportovních režimů a disponují 5 ATM vodotěsností. Samozřejmostí je pak GPS. Hodinky se budou prodávat zatím pouze v Číně a to za cenu 2 000 CNY, což je asi 6 700 korun.

Jak se vám hodinky líbí?

Zdroj: XDA

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)