TOPlist

Šílenost? Praktičnost? Toto má být foto modul u Oppo Find X6

Oppo Find X6 foto modul design únik

Když pomineme mobily se skládací či jinou extravagantní konstrukcí, jsou si klasické telefony v dnešní době hodně podobné. Jedním z nejviditelnějších odlišovacích prvků je zadní modul s fotoaparáty, který je u mnoha značek i jakýmsi designovým podpisem. Kvůli dalšímu odlišení od starších modelů či konkurence a také z důvodu jiného uspořádání objektivů se jednou za čas objeví opravdu zajímavé řešení. Za minimálně „zajímavý“ se dá určitě označit aktuálně uniklý snímek, který má zachycovat foto modul telefonu Oppo Find X6.

Pokud jste se při pohledu na zachycený modul zhrozili, určitě nejste sami. Ačkoli nakonec pravděpodobně může mít telefon takto robustní panel se dvěma objektivy a LED bleskem, ty hezčí designové prvky jako například kulaté rámečky jsou zde nejspíš ukryté. Může jít o primitivní obal, případně je na snímcích zachycen jeden z prototypů, u kterého se moc nehrálo na vzhled.

Takto velký foto by si nejspíš našel jak odpůrce, tak i fanoušky. Panel vypadá opravdu monstrózně, na druhou stranu se s ním ale nebude telefon kývat po položení na stůl. Je také potřeba říct, že pokročilejší model Oppo Find X6 by měl mít modul také podobně velký, ale kulatý.

Jaký tvar foto modulu se vám líbí nejvíc?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)